Наверх ↑
Авторизація
ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО!
ПРОХАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ У НОМІНАЦІЯХ ЗВ'ЯЗАТИСЯ ІЗ ЗАСНОВНИКОМ КОНКУРСУ.

За допомогою цієї функції можна замовити (Увага! Послуга платна - 35 грн.) Вивантаження голосування (хто голосував та дата) по конкретному кандидату в певній номінації. Для того, щоб оформити заявку необхідно вибрати номінацію, кандидата і написати свій email. Після онлайн-оплати вивантаження по голосуваннях прийде вам на електронну пошту.


Оформити

Шановні уманчани, радий Вас вітати на інтернет-конкурсі "Людина року 2017"!

Ви амбітні та успішні, цілеспрямовані і наполегливі, працелюбні і старанні, патріотично налаштовані і національно свідомі, кожного для робите наше місто кращим, тоді цей конкурс саме для Вас!

В кожній з 14 номінацій шляхом голосування буде визначений переможець, а з усіх учасників за найбільшою кількість голосів оберуть найкращого, який гідно буде носити почесне звання "Людина року 2017". Це не просто конкурс, це соціальний проект, який визначить людей, якими захоплюються і пишаються наші жителі.

Конкурс проходить в один етап. З 18 червня по 31 серпня відбувається голосування, в якому кожен житель міста зможе обрати свого фаворита, який на його думку вартий перемоги.


Обирайте гідних людей свого міста!
Голосувати можна кожного дня пройшовши авторизацію на сайті через одну з соціальних мереж.


Засновник проекту Кулінєєв Ярослав

Голосування за номінацію КРАСУНЯ року 2017
#1

Сергєєва Інна
Приватний підприємець

1171
#2

Майданник Ілона
Студентка УДПУ

1082
#3

Загородня Любов
Приватний підприємець

914
#4

Петриченко Ася
Хореограф

887
#5

Цирта Юлія
Просто гарна дівчина :)

820
#6

Юрченко Вікторія
Просто гарна дівчина :)

752
#7

Молчанова Оксана
Директор аграрної школи "Дикун"

593
#8

Бистрова-Марно Людмила
Візажист

508
#9

Ткач Вікторія
Косметолог

446
#10

Крайнова Дар'я
Студентка УДПУ

443
#11

Роголь Анна
Приватний нотаріус

428
#12

Яремчук Анастасія
Інструктор з "Fly yoga"

375
#13

Федорович Анна
Просто гарна дівчина :)

174
#14

Цимбаліст Олександра
Студентка УДПУ

133
#15

Тарасова Каріна
Студентка гуманітарно-педагогічний коледжу

88
#16

Варєн'єва Валерія
Фотограф, фотомодель

84
#17

Заворотна Анна
Фотомодель

83
#18

Єжаченко Лариса
Просто гарна дівчина :)

75
#19

Потапова Анастасія
Просто гарна дівчина :)

72
#20

Прядко Олена
Студентка УДПУ

68
#21

Алексєєва Інна
Візажист

54
#22

Нестерчук Юлія
Просто гарна дівчина :)

52
#23

Хоменко Анжеліка
Просто гарна дівчина :)

52
#24

Метелиця Марія
Просто гарна дівчина :)

48
#25

Герасименко Ірина
Просто гарна дівчина :)

47
#26

Демченко Елена
Співвласник комп'ютерного магазину "Ескперт"

45
Голосування за номінацію ФАХІВЕЦЬ року 2017
#1

Цар Андрій
Начальник комунального підприємства «РЕУ №3

1400
#2

Якименко Анна
Психолог-консультант

1173
#3

Ярова Мар'яна
Фітнес-тренер студії танцю «Батерфляй»

1078
#4

Слуцька Катерина
Тренер з кіокушинкай карате

1076
#5

Коваленко Аліна
Директор телеканалу "Умань"

1038
#6

Деренюк Юрій
Тренер вищої категорії з жіночого футболу. Головний тренер ЖФК ПАНТЕРИ.

1016
#7

Семеніхін Роман
Засновник клубу з джиу-джитсу в м. Умань

943
#8

Петриченко Віктор
Старший тренер збірної м.Умань з боксу

918
#9

Мірошниченко Віталій
Лікар-стоматолог "Dent team"

884
#10

Іванов Анатолій
Адвокат

762
#11

Мельничук Віталій
Ведучий урочистостих подій

598
#12

Вдовиченко Андрій
Директор РА "Акварель"

448
#13

Багіров Расім
Керівник проекту Bagiroff Band

318
#14

Анатолій Тіхоміров
Заслужений тренер України з легкої атлетики (метання молоту)

286
#15

Чайка Сергій
Ведучий урочистостих подій

266
#16

Іщенко Володимир
Провідний тренер Уманської ДЮСШ з веслування.

264
#17

Солошенко Ігор
Президент Черкаської обласної федерації «Кіокушинкай карате»

263
#18

Ковалик Олег
Старший тренер школи айкідо САТОРІ

257
#19

Семенда Олег
Головний лікар пологового будинку

215
#20

Біденко Олександр
Співак. Один з найкращих вокалістів міста

186
#21

Косий Микола
Інспектор з дорожнього нагляду

180
#22

Годованюк Олександр
Директор Hodovaniuk Event Group

158
#23

Якимчук Андрій
Начальник Уманського міського відділу поліції

153
#24

Лоллі Барскіх
Діджей радіо "MID-FM 103.4"

150
#25

Усенко Леся
Речник міського відділу поліції

145
#26

Степанський В’ячеслав
Керівник рекламної агенції "КАРІН"

140
#27

Бойко Олександр
Ведучий урочистостих подій

132
#28

Чорнобаб Іван
Заслужений тренер України з настільного тенісу

127
#29

Горобченко Роман
Програміст, електронник

126
#30

Рукавіцин Євген
Фотограф, дизайнер

117
#31

Орлова Анастасія
Психолог-консультант

110
#32

Соколова Тетяна
Завідувачка жіночої консультації

109
#33

Токарєв Юрій
Директор «Уманьводоканалу»

106
#34

Добринський Роман
Комерційний директор "DYKUN"

104
#35

Капуловський Олександр
Головний лікар ТОВ "Фенікс"

102
#36

Павленко Роман
Прокурор міста Умань

102
#37

Школьний Володимир
Персональний інструктор по силовій підготовці

100
#38

Нежурбіда Олег
Директор туристичного агентства "Соната"

98
Голосування за номінацію БІЗНЕСМЕН року 2017
#1

Кисляк Сергій
Директор ТРК "ТІМ"

1045
#2

Кокодзей Володимир
Підприємець, директор «Центр-монтаж-Энерго»

955
#3

Зозуля Сергій
Громадський діяч, приватний підприємець, меценат, волонтер

780
#4

Григорян Григорій
Засновник та керівник "Black" & "Blackwood"

349
#5

Журавель Олександр
Засновник та керівник "Coffee Mobile"

277
#6

Бойко Віктор
Директор ТОВ "Круїз-авто"

236
#7

Колесник Олександр
Приватний підприємець, директор "UmanEx"

227
#8

Дикун Андрій
Засновник «Дикун Глобал Консалт»

188
#9

Коваль Артем
Директор інтернет-провайдера "М-ТЕЛ"

124
#10

Дробілко Юрій
Приватний підприємець, засновник РСК "Амарант"

103
#11

Ліпкан Анатолій
Генеральний директор ВАТ «Уманьферммаш», почесний громадянин м. Умань

103
#12

Роголь Олександр
Директор фітнес-клубу "ОЛІМП"

72
#13

Сторожук Анатолій
Приватний підприємець, ПП "САНТ", директор

68
#14

Подольский Анатолій
Приватний підприємець

60
#15

Поліщук Микола
Підприємець, власник комплексу "Фортеця"

58
#16

Кисіль Анатолій
Засновник "УманьПиво"

56
#17

Лозінський Сергій
Директор диспетчерської служби таксі "Нове таксі"

46
Голосування за номінацію РОБОТОДАВЕЦЬ року 2017
#1

Кокодзей Володимир
Підприємець, директор «Центр-монтаж-Энерго»

1816
#2

Зозуля Сергій
Громадський діяч, приватний підприємець, меценат, волонтер

727
#3

Журавель Олександр
Засновник та керівник "Coffee Mobile"

301
#4

Дикун Андрій
Засновник «Дикун Глобал Консалт»

275
#5

Колесник Олександр
Приватний підприємець, директор "UmanEx"

224
#6

Бойко Віктор
Директор ТОВ "Круїз-авто"

156
#7

Кисляк Сергій
Директор ТРК "ТІМ"

111
#8

Ліпкан Анатолій
Генеральний директор ВАТ «Уманьферммаш», почесний громадянин м. Умань

103
#9

Коваль Артем
Директор інтернет-провайдера "М-ТЕЛ"

103
#10

Роголь Олександр
Директор фітнес-клубу "ОЛІМП"

69
#11

Сторожук Анатолій
Приватний підприємець, ПП "САНТ", директор

67
#12

Кисіль Анатолій
Засновник "УманьПиво"

63
#13

Подольский Анатолій
Приватний підприємець

62
#14

Поліщук Микола
Підприємець, власник комплексу "Фортеця"

62
#15

Дробілко Юрій
Приватний підприємець, засновник РСК "Амарант"

61
#16

Лозінський Сергій
Директор диспетчерської служби таксі "Нове таксі"

44
Голосування за номінацію ДЕПУТАТ року 2017
#1

Яценко Антон
Народний депутат України

889
#2

Кирилюк Людмила
Депутат міської ради

638
#3

Алексєєв Сергій
Депутат міської ради

484
#4

Кокодзей Володимир
Депутат обласної ради

394
#5

Похольчук Роман
Депутат обласної ради

394
#6

Кулінєєв Ярослав
Депутат міської ради

371
#7

Колесник Олександр
Депутат міської ради

190
#8

Плетньова Ірина
Депутат міської ради

154
#9

Кисляк Сергій
Депутат міської ради

77
#10

Цимбал Вадим
Депутат міської ради

60
#11

Нетяга Володимир
Депутат міської ради

53
#12

Дробілко Юрій
Депутат міської ради

50
#13

Свідерський Олександр
Депутат міської ради

40
#14

Моргачов Владислав
Депутат міської ради

19
Голосування за номінацію ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ року 2017
#1

Цебрій Олександр
Мер міста Умань

1755
#2

Харченко Віталій
Начальник відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради

1749
#3

Заленська Наталія
Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Уманської міської ради

1174
#4

Філатова Людмила
Начальник бухгалтерської служби виконавчого комітету Уманської міської ради

1006
#5

Ходаківська Ірина
Начальник відділу інформації та зв'язків з громадскістю виконавчого комітету Уманської міської ради

996
#6

Омельчук Тетяна
Начальник відділу взаємодії з депутатами міської ради

654
#7

Ремез Ольга
Начальник відділу з питань фізичної культури і спорту

405
#8

Кирилюк Людмила
Секретар міської ради

385
#9

Вдовиченко Наталія
Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради

364
#10

Клочко Сергій
Перший заступник міського голови

352
#11

Плотнікова Любов
Заступник міського голови, секретар виконавчого комітету

348
#12

Чорна Валентина
Начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Уманської міської ради

215
#13

Радченко Ольга
Заступник міського голови

209
#14

Лозінська Жанна
Заступник міського голови

192
#15

Ковальова Анна
Начальник відділу туризму Уманської міської ради

156
#16

Лірник Людмила
Начальник центру надання адміністративних послуг

146
#17

Мельник Оксана
Начальник відділу освіти Уманської міської ради

138
#18

Гейко Тетяна
Начальник відділу культури і туризму Уманської міської ради

111
#19

Бардецький Роман
Начальник відділу інформаційного забезпечення Уманської міської ради

106
#20

Чантурія Ія
Начальник відділу економічного розвитку Уманської міської ради

97
#21

Вербовська Олена
Начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради

96
#22

Кістол Оксана
Начальник архівного відділу міської ради

95
#23

Кучер Галина
Начальник управління праці та соціального захисту населення

94
#24

Лапіна Тетяна
Начальник відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю Уманської міської ради

82
Голосування за номінацію ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ року 2017
#1

Боцу Федір
Свято-феодосіївська парафія уманської єпархії, іерей

943
#2

Паєвський Вадим
Настоятель Свято-Успенського храму м. Умані

816
#3

Столяр Андрій
Керівник НВР Правий Сектор

423
#4

Одарка Дьома-Пісна
Художниця, активістка

326
#5

Соболенко Ігор
Головний футболіст м. Умань :)

306
#6

Волошин Олег
Громадський діяч, підприємець

198
#7

Гончарук Володимир
Громадський діяч, активіст

172
#8

Троян Володимир
Директор Уманського міського будинку культури

168
#9

Тиховська Яніна
Голова ГО "Серце друга"

141
#10

Квітченко Ігор
Громадський діяч, власник магазину "МузON"

138
#11

Купчик Валентин
Засновник гурту "ТРІО ГОНТА"

114
#12

Парфьонова Руслана
Голова Уманського осередку ГО "Стоп корупції"

92
#13

Зозуля В'ячеслав
Член виконкому міської ради

84
#14

Томасевич Олександр
Голова Правозахисної громадської організації «Народна Опора»

63
#15

Котвіцький Антон
Громадський діяч, помічник народного депутата України

50
#16

Косенко Іван
Директор Національного дендрологічного парку «Софіївка»

38
#17

Шеремета Василь
Громадський діяч, власник мережі магазинів "Святковий"

29
Голосування за номінацію МЕЦЕНАТ року 2017
#1

Зозуля Сергій
Громадський діяч, приватний підприємець, меценат, волонтер

793
#2

Колесник Олександр
Приватний підприємець, директор "UmanEx"

230
#3

Дикун Андрій
Засновник «Дикун Глобал Консалт»

216
#4

Кисляк Сергій
Директор ТРК "ТІМ"

142
#5

Кисіль Анатолій
Засновник "УманьПиво"

133
#6

Ліпкан Анатолій
Генеральний директор ВАТ «Уманьферммаш», почесний громадянин м. Умань

118
#7

Сторожук Анатолій
Приватний підприємець, ПП "САНТ", директор

97
#8

Поліщук Микола
Підприємець, власник комплексу "Фортеця"

84
#9

Дробілко Юрій
Приватний підприємець, засновник РСК "Амарант"

75
Голосування за номінацію СПОРТСМЕН року 2017
#1

Юрійчук Юлія
Майстер спорту України, член національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное

1364
#2

Івасюк Валентин
Кандидат у майстри спорту України,триразовий призер чемпіонатів України з боксу серед юнаків

1241
#3

Овсянніков Євгеній
Майстер спорту України, член національної збірної команди України з боксу

557
#4

Мегесь Владислав
Майстер спорту України, член національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное

339
#5

Ярослав Жмуденко
Студент УНУС - майстер спорту з настільного тенісу міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України, учасник Олімпійських ігор

315
#6

Смирнов Андрій
Майстер спорту Україниз боксу. Член збірної України. Фіналіст чемпіонату та кубку України серед чоловіків.

305
#7

Наталія Золотухіна
"Бронзова" чемпіонка України з легкої атлетики

301
#8

Валентин Хмільовий
Студент факультету фізичного виховання УДПУ, під час участі в чемпіонаті світу і Європи з гирьового спорту встановив світовий рекорд

193
#9

Андрій Мартинюк
Чемпіоном України з метання молоту

108
#10

Первак Руслан
Майстер спорту зі змішаних єдиноборств. Переможець багатьох всеукраїнських турнірів з ММА.

92
#11

Олександр Ткач
Студенту Уманського гуманітарно-педагочного коледжу, майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України та світу з гирьового спорту

85
#12

Євгеній Жуковський
Виборов срібло на чемпіонаті Olympia Amateur Spain 2017

84
Голосування за номінацію СТУДЕНТ року 2017
#1

Попиченко Наталія
Голова студради факультету дошкільної та корекційної освіти УДПУ

1105
#2

Сидоренко Наталія
Студдекан факультету природничо-географічного факультету УДПУ

996
#3

Дишлева Марія
Студдекан відділення сестринської справи медичного коледжу

814
#4

Чупіна Катерина
Голова студентської ради факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ

689
#5

Рима Тимошенко
Голова студради факультету мистецтв УДПУ

325
#6

Коломієць Мальвіна
Голова студентської ради факультету іноземних мов УДПУ

261
#7

Бойко Богдан
Голова ради студентського самоврядування факультету економіки та підприємництва УНУС

239
#8

Зачепа Катаріна
Секретар студради УДПУ

187
#9

Жирохова Юлія
Студдекан факультету української філології УДПУ

184
#10

Нактініс Олена
Студдекан факультету фізики, математики та інформатики УДПУ

179
#11

Притуляк Віра
Студдекан факультету початкової освіти УДПУ

160
#12

Румянцев Олександр
Студдекан факультету професійної та технологічної освіти УДПУ

149
#13

Уманчик Вікторія
Голова ради студентського самоврядування УНУС

142
#14

Cлободян Ілля
Студдекан факультету фізичного виховання УДПУ

135
#15

Алієв Яків
Студдекан факультету лісового і садово-паркового факультету УНУС

133
#16

Форос Євгеній
Студдекан факультету економіки та бізнес-освіти УДПУ

128
#17

Слободяник Ірина
Секретар ради студентського самоврядування УНУС

122
#18

Скляренко Василь
Студдекан інженерно-технологічного факультету УНУС

113
#19

Косенко Катерина
Голова студентської ради медичного коледжу

98
#20

Букань Олександр
Студдекан відділення лікувальної справи медичного коледжу

93
#21

Махаринська Аліна
Студдекан факультету менеджменту УНУС

71
Голосування за номінацію ЖУРНАЛІСТ року 2017
#1

Лисюченко Людмила
Журналіст телеканалу "Умань"

1013
#2

Похолюк Юлія
Журналіст сайту "Вечірня Умань"

994
#3

Лисий Юрій
Журналіст "Надзвичайних новин" ICTV

981
#4

Гамалиця Володимир
Головний редактор сайту "Вечірня Умань"

302
#5

Леонідова Олена
Головний редактор телеканалу "Умань"

273
#6

Поліщук Анастасія
Журналіст "Надзвичайних новин" ICTV

188
#7

Козієнко Світлана
Журналіст газети "Уманська зоря"

127
Голосування за номінацію ВИКЛАДАЧ року 2017
#1

Терешко Інна
Декан факультету мистецтв УДПУ, доцент, кандидат педагогічних наук

1167
#2

Щетина Сергій
Кандидат сільськогосподарських наук, декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин УНУС, доцент

488
#3

Чепка Ольга
Директор Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка

370
#4

Кравченко Оксана
Декан факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

296
#5

Карасевич Анатолій
Декан історичного факультету УДПУ, кандидат філософських наук, професор

288
#6

Якимчук Борис
Декан факультету початкової освіти УДПУ, кандидат психологічних наук, доцент

259
#7

Демченко Ірина
Декан факультету дошкільної та корекційної освіти УДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент

176
#8

Постоленко Ірина
Декан факультету іноземних мов УДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України

148
#9

Дякон Валерій
Директор Уманської філії Європейського університету, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичних дисциплін

147
#10

Поліщук Валентин
В.о. декана факультету лісового і садово-паркового господарства УНУС, доктор сільськогосподарських наук

143
#11

Ткачук Станістлав
Декан факультету професійної та технологічної освіти УДПУ, доктор педагогічних наук

138
#12

Непочатенко Олена
Ректор Уманського НУС, доктор економічних наук, професор

116
#13

Пензай Сергій
Декан факультету фізичного виховання УДПУ, доцент

110
#14

Полторецький Сергій
Декан факультету агрономії УНУС, професор

102
#15

МАХОМЕТА Тетяна
Декан факультету фізики, математики та інформатики УДПУ

100
#16

Вернюк Наталія
Кандидат економічних наук, декан факультету менеджменту УНУС, доцент

90
#17

Коваль Валентина
Декан факультету української філології УДПУ, доктор педагогічних наук, професор

84
#18

МИКОЛАЙКО Валерій
Декан природничо-географічного факультету УДПУ. Кандидат сільськогосподарських наук, доцент

82
#19

Пушка Олександр
Кандидат технічних наук, декан інженерно-технологічного факультету УНУС, доцент

80
#20

Нестерчук Юлія
Доктор економічних наук, декан факультету економіки і підприємництва УНУС, професор

61
Голосування за номінацію ВОЛОНТЕР року 2017
#1

Зозуля Сергій
Громадський діяч, приватний підприємець

632
#2

Ситник Ольга
Засновник волонтерського штабу "До перемоги"

436
#3

Прилипко Катерина
Керівник Служби Милосердя Свято-Успенського храму в Умані

308
#4

Голожай Еріка
Студентка ІІІ курсу УДПУ

226
#5

Скляренко Світлана
Центральний волонтерський штаб "Разом"

162
#6

Гейко Мирослава
Викладач англійської мови УНУС

128
Голосування за номінацію ІНТЕРНЕТ-ГЕРОЙ року 2017
#1

Шумко Володимир
Переможець шоу "Розсміши коміка"

1203
#2

Алексєєв Сергій
Депутат міської ради, блогер

474
#3

Бистров Олександр
Фотограф

384
#4

Заворотна Анна
Фотомодель

178
#5

Красновид Юлія
Засновниця сайту 04744.info

169
#6

Кулінєєв Ярослав
Депутат міської ради, засновник проектів "Людина року" та "БрендРоку" у м.Умань

125
#7

Гамалиця Володимир
Журналіст

113
#8

Парфьонова Руслана
Голова Уманського осередку ГО "Стоп корупції"

94
#9

Зозуля В'ячеслав
Член виконавчого комітету міської ради

79
#10

Дашицька Людмила
Інтернет-троль

52
#11

Михайліс Дмитро
Громадський діяч

47
#12

Рахматулін Герман
Громадський діяч

45
Автоматичне визначення переможця
у номінації ЛЮДИНА РОКУ 2017
#1

Роботодавець року
Кокодзей Володимир
Підприємець, директор «Центр-монтаж-Энерго»

1816
#2

Держслужбовець року
Цебрій Олександр
Мер міста Умань

1755
#3

Фахівець року
Цар Андрій
Начальник комунального підприємства «РЕУ №3

1400
#4

Спортсмен року
Юрійчук Юлія
Майстер спорту України, член національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное

1364
#5

Інтернет-герой року
Шумко Володимир
Переможець шоу "Розсміши коміка"

1203
#6

Красуня року
Сергєєва Інна
Приватний підприємець

1171
#7

Викладач року
Терешко Інна
Декан факультету мистецтв УДПУ, доцент, кандидат педагогічних наук

1167
#8

Студент року
Попиченко Наталія
Голова студради факультету дошкільної та корекційної освіти УДПУ

1105
#9

Бізнесмен року
Кисляк Сергій
Директор ТРК "ТІМ"

1045
#10

Журналіст року
Лисюченко Людмила
Журналіст телеканалу "Умань"

1013
#11

Громадський діяч року
Боцу Федір
Свято-феодосіївська парафія уманської єпархії, іерей

943
#12

Депутат року
Яценко Антон
Народний депутат України

889
#13

Меценат року
Зозуля Сергій
Громадський діяч, приватний підприємець, меценат, волонтер

793